preloader
  • Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

BERMMAK SERAMİK KALIP MÜHENDİSLİK SAN.TİC. A.Ş. 2001 yılında Türkiye ’nin seramik üretiminin başkenti olan Bozüyük ‘te kurulmuştur. Karo Seramik firmalarında kullanılan seramik kalıp ve ekipmanlarının tasarım, danışmanlık, teknik servis, imalat ve revizyon hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla ilk olarak 720m2 kapalı alanda faaliyete başlamıştır.

2002 yılında kapalı alan hacmini 1400m2 ye çıkartarak Türkiye ‘de bulunan tüm karo-seramik firmalarına hizmet verme kapasitesine ulaşmıştır.

Bugün ise 5000m2 si kapalı alan olmak üzere 44000m2 lik yeni tesisinde, makine parkını teknolojik gelişmelere paralel olarak 2,5×2,5-60×120 ebatlarında tüm duvar, yer ve porcelain karolarını üretebilecek imalat ve revizyon kapasitesine ulaşmıştır.

Tüm tasarımlar cad donanımlı bilgisayar ortamında hazırlanıp, üretimin her safhasında bilgisayar kontrollü tezgâhlar da işlenmektedir. Bundan dolayı da üretim kalitesi TS EN ISO 9001:2000 standartlarına uygun olduğunu belgelendirilmiştir.

Bunun neticesinde başta Türk Cumhuriyetleri olmak üzere Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerindeki Karo Seramik firmalarının talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz ihracatlarda Türkiye ekonomisine de katkıda bulunmuştur.

Felsefemiz, her geçen gün ürün kapasitesini genişletmek ve müşterilerimize paralarının değerinin üzerinde kalite, hizmet ve en son teknolojik ürünleri sunmaktır.